Corelli kontsert Pimpinone

PIMPINONE! Hooaja avakontserdid


Kontserdiagentuur Corelli Music tähistab sel hooajal oma 16. tegevusaastat. Hooaja avakontsertidel on partneriks taas ooperistuudio Opera Veto, kellega koostöös tuuakse publiku ette eelmisel aastal menukalt esietendunud ja eriolukorra tõttu kevadest sügisesse lükkunud salongkontsertidel mõisates üle Eesti Telemanni koomiline ooper „Pimpinone”.

Hooaja 2020/2021 avakontsertidega Anija, Saka ja Pootsi mõisates pakuvad Corelli Music ja Opera Veto nautmiseks tõelise barokiaja muusikasalongi. Nagu helilooja eluajal oli tavaks, ei mängitud koomilist ooperit, mis tegi alles esimesi katseid eralduda „opera seriast”, eraldi teosena, vaid kolm „Pimpinone” intermezzot pandi kontsertide kavasse vaheldumisi muude heliloojate loominguga. Publik saab kaunites mõisates lisaks muusikanaudingule elamuse ka väärikate hoonete imelisest interjöörist ja ajaloopärandi ilust.

 

Hooaja 2020/2021 avakontsedid PIMPINONE!

L, 24. oktoober 2020 kell 18 Saka mõis, Ida-Virumaa

 

ESINEJAD:

Pimpinone – Atlan Karp (bariton)

Vespetta – Anneliis Volmer (sopran)

Barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel:

Mail Sildos, Meelis Orgse, Martti Mägi, Villu Vihermäe, Imre Eenma, Imbi Tarum

Lavastaja – Auri Jürna

Lauljate juhendaja – Toomas Kaldaru

 

KAVA: G. Ph. Telemanni (1681 – 1767) koomilise lühiooperi “Pimpinone” ettekanne barokiaja muusikasalongi vaimus, vaheldumisi A. Corelli jt helitöödega.

 

Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi ning tänaseid säravaid muusikuid!

Kontserdi pikkus koos vaheajaga 2 tundi.

 

Lisainfo: www.corelli.ee

www.facebook.com/corellimusic

www.facebook.com/operaveto