Noorkuu kontsert Saka mõisas

Pankranniku pärl Saka Mõis on kahtlemata Ida-Virumaa kõige romantilisem koht, kus puhata ning lõõgastuda. Kuid mitte ainult! Kutsume teid ka kultuurielamusi nautima!

XXIV suvefestival „Seitsme linna muusika“
1.– 9. juuli 2022
„Muusika ei vaiki“
Ida-Virumaa kaunid kontserdipaigad
eestikontsert.ee/7linna
 
R 1. juuli kell 19 Saka mõisa suvelava
NOORKUU
Jakko Maltis (tenor)
Martti Meumers (bariton)
Rein Kahro (bariton)
Märt Murrik (bariton)
Remi Teras (bass)
 
Vokaalansambel Noorkuu tegutseb 1996. aastast. Nende repertuaaris on nii tuntud Eesti heliloojate loomingut kui ka välismaiste hittlugude töötlusi, sekka ansambli originaalloomingut. Aastate jooksul on ansambel osalenud paljudel konkurssidel ja festivalidel Eestis ja välismaal, käinud telesaadetes- ja sõudes. Ansambel on andnud üle 1000 kontserdi, tuuritanud koos tuntud Eesti artistidega ning osalenud galakontsertidel. Noorkuu on nende pikkade aastate jooksul välja andnud 11 albumit, palju singleid ning mitmeid muusikavideoid.
Saka mõisa kontserdil kuuleb eesti- ja inglisekeelseid laule: kavas on Jaan Tätte, Tõnis Mägi, ansamblite The Queen ja The Bee Gees lood, aga ka ansambli enda originaallooming.
Noorkuu kontserdil saab publik alati kaasa laulda, ja tihtipeale mitmel häälele. Ei ole ka seekord teisiti. Hoidke häält ja pange vaim kontserdile tulles valmis!
 
Pilet 15/12 €

Saka mõisa restoran ootab Teid! Broneeri majutus ja laud enne või peale kultuurielamust Saka mõisa restoranis.

Tel. +372 336 4901 või saka@saka.ee