Marilyn Monroe ja Frank Sinatra laulud Saka mõisa suvelaval

💋🎩 Pu-pu-pi-duu! Marilyn Monroe ja Frank Sinatra laulud meie õuel juba 26. juulil!
Piletiinfo:
Täispilet 15€ / sooduspilet 13€
 
Tere tulemast kontserdile, kus taaselustame tükikese möödunud sajandist, mida nimetatakse veel tänaseni Hollywoodi kuldajastuks. See oli aeg, mil daamid kandsid õhtukleite ja härrad smokingut ning salongis mängis alati swing.
 
Sellel suvel kohtuvad laval näitlevad lauljad Hanna-Liina Võsa ja Lauri Liiv. Lisaks mitmetele ühistele projektidele teatrilaval seob neid mõlemaid armastus möödunud sajandi swingmuusika ja eriti omaaegsete legendide Marilyn Monroe ja Frank Sinatra loomingu vastu.
 
Nende kahe kunagise superstaari looming on ajatu ja põlvkondadeülene. Laulud nagu näiteks Sinatra “My Way”, “New York, New York”, “Something Stupid” või Monroe “I Wanna Be Loved By You”, “Diamond’s Are The Girl’s Best Friend” on välja teeninud kohad maailmamuusika kullafondis. Just need ja paljud teised tuntud hitid sellel kontserdil kõlama hakkavadki. Lauljaid saadab klaveril eesti praeguse aja vaieldamatu tipp-pianist, alati särav Johan Randvere.
 
Kuna kõik kolm artisti on sõbrad ka eraelus, siis seovad kontserti ka nende isiklikud ja humoorikad lood nii lavalt kui selle tagant.
 
Kontserdi pikkus ca 1 tund 20 minutit.
Vihma korral kontsert siseruumis.
 
Broneeri enne või peale kontserti õhusöögiks laud meie restoranis.
Saka mõisa restoran on avatud:
E-L 12.00-23.00 (köök suletakse 22.00)
P 12.00- 21.00 (köök suletakse kell 20.00)
 
Info ja laudade broneerimine:
+372 336 4900 / saka@saka.ee