ERIPAKKUMISED

SAKA MÕISA SPAA ERIPAKKUMISED JAANUARIS:

 

1. Tervisekapsel 30 min EUR 14/inimene

Tervisekapsel kujutab endast hüdroteraapiavanni, mis teeb kogu kehale kerget ja lõõgastavat veemassaaži, mis aitab lõdvestada lihaspinget, maandada stressi, värskenada keha ja trimmida nahka. 

Pildiotsingu tervisekapsel tulemus

2. Soe parafiinimask kätele 25 min EUR 13/inimene

Parafiinihooldus kätele on mõnus ja kasulik protseduur kareda ja kuiva naha korral. Sulatatud soe parafiin teeb naha siidiselt pehmeks ja säravaks. Hoolitsuse esimene samm on puhastada käte nahka kooriva kreem-piimaga. Teine samm on teha kätele peenike, kilet meenutav, parafiinikiht, mida jäetakse toimima u 15-20 minutiks ja pärast eemaldatakse. Viimane samm on masseerida käsi, et tõhustada parafiini ja kreemi niisutavat efekti.

Pildiotsingu paraffin wax bath tulemus

3. Kooriv greibimassaaž seljale 30 min EUR 24/inimene

Greibi ekstraktiga kehakoorija puhastab hästi selja nahka, tehes seda siledamaks ja pisut heledamaks. Massaaž aitab surnud rakkude kaotamist ja soodustab kiiremat ainevahetust. Greibi lõhn on üsna intensiivne ja ergutav ning sellel on ka noorendav efekt.

Pildiotsingu grapefruit massage tulemus

4. Lõõgastav SPA-näohooldus 30 min EUR 20/inimene

Lõõgastav SPA-näohooldus koosneb kahest osast: esmalt tehaske niisutavat näomaski, millele järgneb kerge massaaž. Näomask niisutab ja toidab nahka suurepäraselt, andes sellele meeldiva sära. Näomassaž silendab ja pinguldab nahka, stimuleerides keha loomuliku kollageeni tootmist.

Pildiotsingu spa näohooldus tulemus

Info ja broneerimine:
Telefon: +372 3364 900; e-post: saka@saka.ee

NB: Palume kindlasti kõik hoolitsused eelnevalt ette broneerida, sest kohapeal ei saa me garanteerida vabade kohtade olemasolu.

NB: Administratsioon jätab endale õiguse hindu etteteatamata muuta. Tasutud teenuste eest, mis on jäänud kasutamata Saka mõisast mitteolenevatel põhjustel, raha tagasi ei maksta.

Pildiotsingu spa treatment tulemus