Võida luksuslik puhkus Saka Mõisas.

 

saka mõis sõbrapäev pakkumine romantika pakett

 

Millal sa viimati kahekesi koos olid?

Me kõik teame, kui hea on olla koos sõbraga. Eriti hea on olla koos oma kallimaga. Meie siin Saka Mõisas peame sõprust oluliseks ning kalliks ja seoses sõbrakuuga jagame lahkelt oma sõprust ka sinuga.

Saadame sulle ja sinu kallimale sõbrale järele luksusliku S-klassi Mercedez-Benz limusiini ning toome teid Saka Mõisa romantilist nädalavahetust veetma. Pärast naudinguterohket ajaveemist saad meie kulul koju tagasi ka. Sinule ei maksa see midagi.

Lihtsalt jaga Fcebookis seda lehekülge (kopeeri selle lehe aadress ning kleebi see oma FB postitusse) ning täägi ära oma sõber , kellega soovid seda luksuslikku nädalavahetust veeta. Lisa kindlasti ka oma asukoht, et teaksime, kuhu sulle auto järele saata.

Kui tahad, siis võid kirjutada postitusse ka mõne mõnusalt romantilise mõtte  😉

 

Õnnelikud sõbrad loosime välja 15.veebruaril ning võitja sõidab Saka Mõisa koos oma sõbraga juba märtsi alguses – 02.03-03.03.2019. Oled oodatud!

 

MIDA ON SUL VÕITA:

Me väga loodame, et õnn naertab just sulle. Selle kampaania võitja saab veeta koos oma kaaslasega tasuta nädalavahetuse Saka Mõisas.

Sulle tuleb järele luksusauto just sinna, kuhu sa seda Eesti piires soovid ning Saka Mõisas ootab sind luksuslik romantikapakett kahele, mis sisaldab:

 

 • Majutus kahele mõisamajas 02.03-03.03.2019
 • Hommikumantlid
 • Hommikusöök
 • Toas puuviljavaagen ja vahuvein
 • Lõõgastav pärlivann (vanniserval üllatus)
 • Niisutav express-näohoolitsus mõlemale
 • Soojad parafiinikindad mõlemale
 • Basseiniala ja leilisauna kasutamine 1,5 h vältel
 • Tasuta parkimine     

 

 

TRANSPORT:

saka mõis dragoent rent autorent

 • Saadame sulle koju järele uhke luksusauto – sul pole vaja mõelda, kuidas sa meie juurde saad.
 • Kui jagad seda lehte, siis märgi kindlasti ära, mis on sinu asukoht. Siis teame, kuhu me auto sulle järele saadame.
 • Sind sõidutab meie hea koostööprtner  Dragonet Rent

 

 

Jaga seda infot nüüd ning just sina võid olla võitja: 

Facebook
Facebook
Twitter
 

Kopeeri selle lehe aadress ning jaga seda teistega:
https://www.saka.ee/koos-on-hea/

 

Kampaaina lisainfo:

Telefon: +372 3364 900
E-post: kairi@saka.ee  

 

Saka Mõisa “Sõbrapäev 2019” kampaania reeglid

Korraldaja
Kampaania korraldaja on Saka Mõis OÜ, reg. nr. 10860821 aadressiga Saka küla, Toila vald, Ida-Viru maakond (edaspidi kampaania korraldaja).

Kampaania periood
Kampaania kestab ajavahemikul 01.02.2019 – 14.02.2019

Kampaania sisu
Korraldaja võimaldab kahel inimesel ööbida ajavahemikul 02.03-03.03.2019 Saka Mõisa majutusasjutuses (asukoht kaardil on SIIN ), tagab kampaanias toodud teenused ning transpordi sihtkohta tasuta.

Kampaania raames selgitatakse välja üks võitja, kellega võetakse personaalselt ühendust.

Auhinna väärtus
Auhinna väärtus kokku on 469€

Kampaanias osalemine
Kampaanias osalemiseks tuleb käesolevat veebilehte või sellega seotud sotsiaalmeedia võrgustiku Facebook postitust jagada kampaanias osaleja isiklike kontaktidega märkides sealjuures postituses ära isik, kellega koos soovitakse Saka Mõisas romantilist puhkust veeta.

Osaleja võib kampaania perioodil osaleda kampaanias mitu korda ning sellega suurendada oma võidu tõenäosust.

Loosimine
Kampaania võitja loositakse välja 15.02.2019 ning võitjaga võetakse korraldaja poolt ühendust. Juhul, kui võitja ei ole kättesaadav (ei vasta kõnele ja/või e-mailidele) 10 tööpäeva jooksul, kaotab ta õiguse auhinnale. Auhinna lunastamise lepib Korraldaja võitjaga kokku eraldi. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

Pretensioonid ja nende lahendamine
Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Auhindade väljaandmisega seotud maksud tasub Korraldaja. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhinna väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Saka Mõis OÜ-le märksõnaga „Sõbrapäev Saka Mõisas 2019“ või meilile kairi@saka.ee. Avaldus vaadatakse läbi ja vastatakse 14 päeva jooksul. Pretensioone saab esitada kuni 15.03.2019.