seiklusfest 10.-12. aprill

10.-12.04.2020 toimub Ida-Virumaal Eesti esimene kolm päeva kestev festival aktiivsetele inimestele – SeiklusFest. Ürituse missioon on tutvustada Ida-Virumaad kui rohkete aktiivsete tegevustega “Seiklusmaad”. Seigelda saab Eesti Kaevandusmuuseumis, Aidu karjäärialadel ja Kiviõli Seikluskeskuses. SeiklusFestil leiad palju ägedaid seiklusi nii maa alt, mäe otsast, vee pealt, puude latvadest, metsadest, rabadest, tehismaastikelt ja isegi asulatest. Seiklusi jätkub nii suurtele kui väikestele, nii seiklusharrastajatele kui ka esimest korda uudistajatele. Festivalile on oodatud üksikkülastajad, pered, sõpruskonnad ja kollektiivid.

SAKA MÕIS PAKUB SELLEKS AJAKS MAJUTUST SOODSAMA HINNAGA -15% EHK STANDARDTOA HIND KAHELE INIMESELE ON VAID EUR 75/öö (SISALDAB HOMMIKUSÖÖKI NING SAUNA- JA BASSEINIALA KÜLASTUST 1,5H)

Majutuse broneerimine (kasuta kindlasti salasõna Seiklusfest): 

tel. + 372 33 64 900 või e-mail saka@saka.ee 

 

Näiteid SeiklusFesti tegevustest, mis sobivad hästi tiimidega osalemiseks:

TÄISKONVEIER: allmaa-, tõukeratta-, jalgsi-, maasturi-, kanuu-, paadi- ja seiklusraja retk 6 tunnise seiklusena. SeiklusFesti erihind 67.- eurot, tavahind 135.- eurot


POOLKONVEIER: allmaa-, tõukeratta, -jalgsi- ja maasturi retk 4 tunnise seiklusena. SeiklusFesti erihind 47.- eurot, tavahind 79.- eurot


MINIKONVEIERID
: kanuu- ja jalgsi; jalgsi- ja tõukeratta; safari ja allmaaretked 2 tunnise seiklusena. SeiklusFesti erihind 21.- eurot, tavahind 51.- eurot.

Eraldi erinevaid tegevusi:

*Kanuu-, paadi-, jalgsi-, maasturi-, räätsa-, tõukeratta-, FATratta-, looduvaatlus- jt matkad
*Ronimine aheraine mägedel, puudel, seintel ja konstruktsioonidel
*Eesti Kaevandusmuuseumi ja Kiviõli Seikluskeskuse seiklused
*Õpi- ja töötoad
*Laste seiklusala
*Saunaseiklus ja seikluspidu

SeiklusFesti veavad Seiklusmaa suurimad seikluste korraldajad: Alutaguse Matkaklubi, SA Eesti Kaevandusmuuseum, Adrenaator Grupp OÜ, Kiviõli Seikjluskeskus, SA Aidu Veespordikeskus. Festivalile lisavad hoogu kümned sõbrad-partnerid Ida-Virumaalt!

Lisainfo ja  tiimide pileteid saab osta arvega, kirjutades: info@seiklusfest.ee
SeiklusFesti koduleht: www.seiklusfest.ee
Eraldi pileteid saab osta siin:  https://fienta.com/et/o/seiklusfest
Ürituse Facebook: www.facebook.com/seiklusfest

Kujutiste tulemus päringule seiklusfest

Kujutiste tulemus päringule saka mõis