UUS! Meretorn

Meretorn asub umbes 200 m kaugusel hotellimajast, panga ääres. See hoone on endine prožektori torn, mis kuulus vanasti piirivalvele. Praeguseks ajaks on majakas ümber ehitatud kaasaegseks seminarihooneks kõikide mugavuste ja väga hea valgustusega. 

Hoones on kokku 3 korrust. Kõikidelt korrustelt avanem ahvatlev vaade Soome lahele. Tornis asub 2 erinevat konverentsiruumi, ühes ruumis on avar terrass, kuhu on võimalik katta kohvipausi lauda. 

Meretorni osalise ümberehituse käigus tegime II ja III korrusele kaks uhiuut tuba Skandinaavia stiilis:

  • II korrus: kahekohaline “Klint” apartement, kus on kaasaegne sisustus, mugav DBL-voodi, lahtikäiv diivan, personaalne köök kogu vajaliku varustusega ja kust avaneb lummav vaade merele. Toa hind on 130 eurot/öö. Hinnas on hommikusöök ning sauna- ja basseiniala külastus 1,5 tunni vältel (ette broneerimisel).
  • III korrus: kahekohaline “Sunset” sviit stiilse interjööri, kaheinimese DBL-voodi, lahtikäiva diivani ja avara vannitoa ja samuti merevaatega tuba, mille kliendid saavad kasutada privaatset lounge-tuba “Paus” pehme mööbli, kohvilaua ja mõnusa merepoolse terrassiga. Toa hind on 150 eurot/öö. Hinnas on hommikusöök ning sauna- ja basseiniala külastus 1,5 tunni vältel (ette broneerimisel).

 

INFO JA BRONEERIMINE:

Telefon: +372 33 64 900 või +372 33 64 902

E-mail: saka@saka.ee või salle@saka.ee