Päikeseloojangupakett Meretorni sviidis Sunset läbi Delfi blogijate pilgu…

Saka mõisa jõudes ootame ööbimiseks kõike muud kui endist prožektoritorni, aga just see kogemus jääb eriti meelde. Meretorn on osa Saka mõisakompleksist, mille ajalugu ulatub 17. sajandisse. Torn, kus varasemalt tegutses piirivalve, asub klindiastangu veerel ja on hotelli peahoonest kõigest paarisaja meetri kaugusel.

Jätame oma Citroëni pistikhübriidi parklasse ja kõnnime kohvrite vurisedes pankranniku suunas. Meretorni kolmandal korrusel ootab meid stiilne sviit Sunset ja selles pudel kihisevat. „Noh, kas teeme kohe lahti?“ küsib mees lootusrikkalt. Teeme! Haarame joogi ja pokaalid kaasa ning läheme torni platvormile päikeseloojangut nautima. Seejärel otsime üles pika, järsu ja käänulise trepi, mis viib alla mere äärde, ja teeme õhtuse mere ning klindimetsa vahel küllaltki palju turnimist sisaldava matka. Voodisse saame südaöö paiku, oleme päris väsinud, aga äratuse paneme ikka kella seitsmeks, sest soovime enne ärasõitu veel Saka mõisa spaad nautida.

Hommik võtab meid vastu kirka päikese ja väga sooja ilmaga. Teeme jalutuskäigu Saka mõisa territooriumil, naudime värsket hommikusööki ja siirdume spaasse. Kuna kell on veel väga varajane, oleme spaas vaid kahekesi ja see meeldib meile väga. Ruumid on helged, vesi pehme ja meelolu hea. Saunatame tunnikese, pikutame niisama ja tunneme, et puhkame tänu sellele kõigele eelmisest päevast väga hästi välja. Peab ütlema, et see on üks väga mõnus spaa! Arutleme, et kuna meile meeldib ka automatkamine ja territooriumi juurde kuulub ka kämpinguala, oleks ka pärast telkimist siin ju väga mõnus kümmelda.

Broneeri oma puhkus mugavalt siit:
https://bouk.io/booking/saka/175/rooms?language=et&adults=2

Loe kogu artiklit:
https://reisijuht.delfi.ee/artikkel/120213492/fotod-seikluslik-ida-virumaa-ootab-kulla

Tilaa uutiskirje