Vestlusõhtusöök MIDA MEHED NAISTELE EI RÄÄGI?

Vestlusõhtusöök MIDA MEHED NAISTELE EI RÄÄGI?

Ülimenukas vestlusshow ”Mida mehed naistele ei räägi?” on tagasi UUES KUUES!
Kahe karismaatilise mehega, Margus Vaheri ja Eero Spriidiga, tuleb seekord lavale hullama ning neile puid alla panema skandaalne ilusüstide kuninganna MARJU KARIN.
Kõigepealt laseb ta meestel kõik saladused hingelt ära rääkida ning seda loomulikult ainult selleks, et pärast neile öelda, kuidas asjad tegelikult on, miks mehed vahel lollid on ning miks naised just nii teevad, et mehi närvi ajada.
Kõik valgustkartvad teemad kistakse kapist välja rambivalguse kätte ja lahatakse ainult neile omasel humoorikal ja rabavalt otsekohesel moel. Alates seksist kuni liiga teravate varbaküünteni välja, mis teki sisse auke uuristavad.
Millised on meeste suurimad hirmud ja salasoovid? Millised suurimad rõõmud ja fantaasiad? Kuidas mehed naist ja tema käitumist näevad, tajuvad ja tõlgendavad? Millised naised tegelikult on, ja miks? Seda kõike käsitleme laval läbi eluliste näidete ja huumori.

Vestlusõhtu menüü:
Pearoog: Sea minikoot
Sea minikoot, kappari demi glase kaste, juurselleri steak, rohelise hernepüree ja kerge waldorfi salat

Magustoit: Pirni tarte tatin
Pirn, lehttaigen, šokolaadi crumble, karamelli jäätis

Hind: 60€/inimene
Hinnas sisaldub etenduse pilet, 2-käiguline õhtusöök ja tervitusjook.

Õhtusöök algab kell 17 ja etenduse algab peale pearoa söömist.

Lisainfo ja broneerimine
salle@saka.ee / +372 56 222 579

———————————-

Pärast vapustavat õhtusööki kulub kehale ära üks korralik lõõgastus. Pankranniku kaldal asuv Saka mõis pakub suurepäraseid võimalusi. Privaatses väikespaas on olemas bassein, mullivann, kolm erinevat sauna, mitmekesine massaaži- ja hoolitsuste valik, tervendav soolakamber ning palju muud. Hotellimaja õdusates tubades saabub kosutav uni aga silmapilkselt. Jää meie juurde kauemaks!
Tutvu hoolitsuste valikuga: https://www.saka.ee/spaa/hoolitsused/

Tulles teatriõhtusöögile kehtivad Sulle majutuse puhul erihinnad. Majutus sisaldab sauna- ja basseiniala kasutust ning rikkalikku buffet-hommikusööki.
Parima pakkumise saamiseks võta ühendust telefoni teel +372 56 222 579 või meilitsi salle@saka.ee.

Tilaa uutiskirje