Teatriõhtusöök – Merle Palmiste “Ala(s)ti Palmiste”

TEATRIÕHTUSÖÖK – Merle Palmiste ”Ala(s)ti Palmiste”

Alati kaunis ja silmapaistev näitlejanna, kes kokku 30 aastat meelitanud publikut Eesti Draamateatrisse lavastusi vaatama, tuleb üsna avatult kui mitte öelda alasti publiku ette lugudega oma elust. Õhtu kava on vaba näitekirjaniku kirjutatud tekstist ning remarkidest, mille näitlejanna peaks pähe õppima, lavastaja kindlakäelistest suunistest ning loodetavasti ka kriitikute viisakalt vinguvast kriitikast. See on vabakava. Publiku ette astub üks ja ainus Merle Palmiste ( Eesti Draamateater)

Teatriõhtusöögi menüü:
Eelroog: Panko kitsejuustusalat (kitsejuust, roheline salat, peet, kurk, aeduba, mustsõstra balsamico, pähklid)
Pearoog: Forellifilee (võis röstitud forellifilee, beurre blank kaste, fenkoli-lillkapsa saute ja juurselleri kreem, maitseroheline)
Magus: Pistaatsia creme brulee või šokolaadi crumble marjadega

Hind: 60€/inimene
Hinnas sisaldub etenduse pilet, 3-käiguline õhtusöök ja tervitusjook.

Õhtusöök algab kell 19 ja etenduse algab peale pearoa serveerimist.

Lisainfo ja broneerimine
salle@saka.ee / +372 56 222 579

———————————-

Pärast vapustavat õhtusööki kulub kehale ära üks korralik lõõgastus. Pankranniku kaldal asuv Saka mõis pakub suurepäraseid võimalusi. Privaatses väikespaas on olemas bassein, mullivann, kolm erinevat sauna, mitmekesine massaaži- ja hoolitsuste valik, tervendav soolakamber ning palju muud. Hotellimaja õdusates tubades saabub kosutav uni aga silmapilkselt. Jää meie juurde kauemaks!
Tutvu hoolitsuste valikuga: https://www.saka.ee/spaa/hoolitsused/

Tulles teatriõhtusöögile kehtivad Sulle majutuse puhul erihinnad. Majutus sisaldab sauna- ja basseiniala kasutust ning rikkalikku buffet-hommikusööki.
Parima pakkumise saamiseks võta ühendust telefoni teel +372 56 222 579 või meilitsi salle@saka.ee.

Tilaa uutiskirje