Filmiroll Saka Mõisas?

🎥Oled Sa kunagi unistanud rollist suures filmis? Siin on Sinu võimalus! Filmivõtted meie õuel!

CASTING – MÄNGUFILM AURORA – BASSEINIPIDU

Kuukulgur Film (www.kuukulgur.ee) otsib osatäitjaid põnevasse Rain Tolgi ja Andres Maimiku psühholoogilisse draamasse ”Aurora”.

Pakume tööd ja lõbu samaaegselt – otsime igas vanuses ja suuruses täisealisi mehi ja naisi osalema taustanäitlejatena BASSEINIPEO STSEENIS, kus tuleb kehastada jõukaid inimesi puhkamas & pidutsemas SPAs, samal ajal kui meie peategelased seal korralikku möllu korraldavad..

Filmivõtted toimuvad 20.juulil Ida-Virumaal Saka mõisas.

Rolle on pakkuda kaks:

ROLL 1 – 10:30-22:00 – hotelli külastaja & SPA külaline – töötasu 75 Eurot (eelistame Ida-Virumaa inimesi)

ROLL 2 – 15:00 – 22:00 – SPA külaline/basseinipeoline – töötasu 50 Eurot

Peale vahva elamuse, millest jõuab veel jõululauaski rääkida ja tasuta SPA külastuse, pakume kõigile osatäitjatele ka terve päeva cateringi!

Kõigile Tallinnast tulijatele pakume ka bussiga grupi transporti filmivõttele ja tagasi Tallinna (jõuame linna tagasi pärast südaööd).

Kui tahad tulla meiega SPA-sse lõbutsema JA selle eest veel palka saada, siis kirjuta meile kas üksi või koos sõprade-kaaslasega (ideaalis kutsuksime nö väikseid seltskondi koos): auroracasting@kuukulgur.ee

E-maili juurde lisada enda lühike tutvustus, elukoha linna info, pikkuse ja riiete suuruste info, hetke välimuse fotod ning kindlasti ka kontakt number.

E-maili pealkirjaks: BASSEINIPIDU

Võtame väljavalitutega ühendust telefoni teel HILJEMALT 17.juuli õhtuks!

ÄRA KIRJA SAATMISEGA UNISTAMA JÄÄ – KOHTUMISENI FILMIVÕTTEL! 🙂

Tilaa uutiskirje