• IMG_5591 (2)

    Pulmad

    Korralda tähtis sündmus meeldejäävalt just Saka mõisas.

Kaunimad pulmapeod või tähtpäevad Saka mõisas

Saka mõis on suurepärane paik kaunite pulmapidude ja tähtpäevade tähistamiseks. Looduskaunis asukoht otse kõrgel pankranniku serval, ajalooline atmosfäär, mitmekülgsed võimalused majutuseks ja lisategevusteks – imeilus mõisakompleks, mis muudab teile olulised tähtpäevad unustamatuks!

Valminud on uus Talveaed!

Saka Mõisa Talveaed loodi just lähtuvalt klientide soovidest ja vajadustest. Uus klaasist paviljon on Saka Mõisa suurima mahutavusega saal, et korraldada eriüritusi, seinare, pulmasid, ettevõtete pidusid, juubeleid, kontserte. Nüüd saab väga mugavalt erinevad tegevused ära jagada kasvõi mitme maja vahel. Näiteks pulma tseremoonia Härrastemaja ballisaalis ja hilisem pulmapidu Talveaias. Või konverents Meretornis ja kontsert-õhtusöök Talveaias. Võimalusi on mitmeid. Saka Mõisa meeskond on sündmuse planeerimisel igati abiks.

Kompleksi laialdased võimalused

Saka mõisa väärikas, 160 aasta vanuses Härrastemajas on nii ballisaal, restoran kui ka 12 luksuslikku hotellituba. Ballisaal mahutab laudade ümber vähemalt 60 pulmalist ning on hea pidutsemiskoht. Härrastemaja salong sobib aga kenasti näiteks abielu sõlmimiseks. Suvisel perioodil võib ära kasutada ka kauni mõisapargi võimalusi.

Kogu mõisakompleksi peale majutub ära kuni 100 külalist. Külastajate käsutuses on nii luksuslikku majutust pakkuv 12 toaga Härrastemaja kui 29 toaga Hotellimaja ja eriline Meretorn.

Hotelli juurde kuulub ka privaatne, õdus spaa saunade ja väikese basseini ning lõõgastavate kehahoolitsustega.

Kaunimad pulmapeod või tähtpäevad Saka mõisas

Toitlustust pakub Härrastemajas paiknev Ida-Virumaal parimaks peetav à la carte-restoran, kus lisaks igapäevasele toitlustamisele saab tellida pidulaudu mõisa erinevatesse saalidesse.

Oleme pulmade ja erisündmuste korraldamisel igakülgselt abiks ning kindlasti leiame just kliendi eelistustele kohase lahenduse.

Võta meiega ühendust:

Tilaa uutiskirje