• IMG_5591 (2)

    Pulmad

    Korralda tähtis sündmus meeldejäävalt just Saka mõisas.

Kaunimad pulmapeod või tähtpäevad Saka mõisas

Saka mõis on suurepärane paik kaunite pulmapidude ja tähtpäevade tähistamiseks. Looduskaunis asukoht otse kõrgel pankranniku serval, ajalooline atmosfäär, mitmekülgsed võimalused majutuseks ja lisategevusteks – imeilus mõisakompleks, mis muudab teile olulised tähtpäevad unustamatuks!

Valmimas on uus Talveaed!

Meil on suurepärane uudis! 2024. aasta kevade lõpus on valmis ka uhiuus klaasist paviljon Talveaed, mis mahutab erineva ruumiasetusega 150-200 külastajat.

Elegantne ja romantiline Saka Mõis loob unustamatud mälestused teile ja teie külalistele.

Kompleksi laialdased võimalused

Saka mõisa väärikas, 160 aasta vanuses Härrastemajas on nii ballisaal, restoran kui ka 12 luksuslikku hotellituba. Ballisaal mahutab laudade ümber vähemalt 70 pulmalist ning on hea pidutsemiskoht. Härrastemaja salong sobib aga kenasti näiteks abielu sõlmimiseks. Suvisel perioodil võib ära kasutada ka kauni mõisapargi võimalusi.

Kogu mõisakompleksi peale majutub ära kuni 100 külalist. Külastajate käsutuses on nii luksuslikku majutust pakkuv 12 toaga Härrastemaja kui 29 toaga Hotellimaja ja eriline Meretorn.

Hotelli juurde kuulub ka privaatne, õdus spaa saunade ja väikese basseini ning lõõgastavate kehahoolitsustega.

Kaunimad pulmapeod või tähtpäevad Saka mõisas

Toitlustust pakub Härrastemajas paiknev Ida-Virumaal parimaks peetav à la carte-restoran, kus lisaks igapäevasele toitlustamisele saab tellida pidulaudu mõisa erinevatesse saalidesse.

Oleme pulmade ja erisündmuste korraldamisel igakülgselt abiks ning kindlasti leiame just kliendi eelistustele kohase lahenduse.

Võta meiega ühendust:

Liitu uudiskirjaga