• dftgyhjk

    Saka Mõisa uus Talveaed

    Uus sündmuste korraldamise sihtkoht Ida-Virumaal – klaasist paviljon Talvaead

Mitmekesised võimalused

Saka mõis on suurepärane paik kaunite pulmapidude ja tähtpäevade tähistamiseks. Looduskaunis asukoht otse kõrgel pankranniku serval, ajalooline atmosfäär, mitmekülgsed võimalused majutuseks ja lisategevusteks – imeilus mõisakompleks, mis muudab teile olulised tähtpäevad unustamatuks!

Saka Mõisa Talveaed loodi just lähtuvalt klientide soovidest ja vajadustest. Uus klaasist paviljon on Saka Mõisa suurima mahutavusega saal, et korraldada eriüritusi, seinare, pulmasid, ettevõtete pidusid, juubeleid, kontserte. Nüüd saab väga mugavalt erinevad tegevused ära jagada kasvõi mitme maja vahel. Näiteks pulma tseremoonia Härrastemaja ballisaalis ja hilisem pulmapidu Talveaias. Või konverents Meretornis ja kontsert-õhtusöök Talveaias. Võimalusi on mitmeid. Saka Mõisa meeskond on sündmuse planeerimisel igati abiks.

Asi on detailides

Multifunktsionaalne klaasist paviljon Talveaed mahutab erinevate ruumiasetustega kuni 150 inimest.

Talveaed on suurepärane koht, kus korraldada pulm, eriline sündmus või juubeli tähistamine, kontsert-õhtusöök, ettevõtte tähtpäev, seminar, konverents.

Meie uus Talveaia kontseptsioon on väga hoolikalt läbi mõeldud, et päriselt pakkuda just sellist teenust, mida kliendid vajavad. Teatristiilis ruumiasetust, pidulikku ruumiasetust ümmarguste laudadega, avatud terrassi, suures osas avanevad klaasuksed, grillkoka, buffee stiilis toitlustuse teenus. Kogu meeskonna või külalistega meie juures majutumine. Kogu Saka Mõisa võlu ja võimaluste maksimaalselt ära kasutamine teie meeskonna jaoks.

Kasuta ära kogu kompleksi võlusid!

Saka mõisa väärikas, 160 aasta vanuses Härrastemajas on nii ballisaal, restoran kui ka 12 luksuslikku hotellituba. Ballisaal mahutab laudade ümber vähemalt 60 pulmalist ning on hea pidutsemiskoht. Härrastemaja salong sobib aga kenasti näiteks abielu sõlmimiseks. Suvisel perioodil võib ära kasutada ka kauni mõisapargi võimalusi.

Kogu mõisakompleksi peale majutub ära kuni 100 külalist. Külastajate käsutuses on nii luksuslikku majutust pakkuv 12 toaga Härrastemaja kui 29 toaga Hotellimaja ja eriline Meretorn.

Hotelli juurde kuulub ka privaatne, õdus spaa saunade ja väikese basseini ning lõõgastavate kehahoolitsustega.

Saka Mõis — nii palju võimalusi

Saka Mõis on justkui omaette, väike maailm kõrgel pankranniku serval.
▪️ Majutuse valik kolme maja vahel — 29 toaga Hotellimaja, 12 toaga Mõisa peamaja ja 2 toaga Meretorn.
▪️ Suvemajutus, telkimine ja karavaniplats
▪️ Privaatne õdus spaa-ala ja mõnusate kehahoolitsustega
▪️ Palju kiidetud restoran Saka Mõisa peamajas, grillkoka teenus.
▪️ Imeline mõisapark täis ajaloolisi skulptuure ja militaarmälestisi.
▪️ Ürgne pankranniku loodus ja üksikul saarel olemise tunde tekitav rannariba. Põnevad fossiiliotsingud meie rannas
▪️ Tenniseväljak, rannatennis, vibulaskmine, kiigeplats, jalgrataste rent, audiotuur, Klindimõisa matkarada
▪️ Panranniku kõrgeim vaateplatvorm Meretorni katusel
▪️ Kontserdid ja erilised gurmeesündmused.
▪️ Konverentsid ja majutusega seminarid kuni 100 inimest.
▪️ Firmapeod ja suvepäevad
▪️ Äribrunchid ja privaatsed lõunad

Kõik, mida hing ja keha ihata võiks ühest kohast! Pankranniku serval ootab Sind Saka Mõis! Tule avasta põnev aga väga ilusas asukohas ning privaatne Saka Mõis!

Kaunimad sündmused või tähtpäevad Saka mõisas

Meilt küsitakse tihti, kes teil cateringi teeb? Ise teeme! Toitlustust pakub Härrastemajas paiknev Ida-Virumaal parimaks peetav à la carte-restoran, kus lisaks igapäevasele toitlustamisele saab tellida pidulaudu mõisa erinevatesse saalidesse.

Oleme pulmade ja erisündmuste korraldamisel igakülgselt abiks ning kindlasti leiame just kliendi eelistustele kohase lahenduse.

Свяжитесь с нами

Подписаться на новостную рассылку