• IMG_0018

    Romantiline puhkus

    Loo meeldejäävaid elamusi väga erilises kohas.

Pankranniku pärl Saka Mõis!

Saka mõiskompleks on tituleeritud üheks Ida-Eesti kõige romantilisemaks mõisahotelliks asudes kõrgel pankranniku serval, põlispuude varjus. Siin kohtuvad ühes kohas kõik see, mida killu kaupa oled otsinud. Siin on päikeseloojangud, tähistaevas, lõhnad, eluolu lihtsalt erilisem.

Viisime hiljuti läbi küsitluse pea 200 inimese seas, et muu hulgas teada saada ka, mis teeb Saka Mõisa niivõrd romantiliseks. Selgus, et meie eraldatus, õhustik, merevaated, ürgne loodus ja kogu kompleksi võimalused kokku, kus tunned, et sul on kõik maailma võimalused aga oled sellest samast maailmast nii ära lõigatud.

Romantika peitub olustikus ja hetkedes.

Saka Mõis pakub suurepärase valiku võimalusi romantilise puhkuse veetmiseks. Vali just teile sobivad elamused ja pane kokku mõnus puhkus:
privaatne Hotellimaja spaa, Virumaa parimad maitseelamused Härrastemaja restoranis, Meretorni vaated lõputule merele, jalutuskäigus meie mõisapargis, lõõgastavad kehahoolitsused, üksiku saare stiilis seiklus pankranniku all – otsi erilisi kivimeid ja imetle Kivisilla vulisevat juga ürgses looduses.

Aeg seisab.

Mida meie külastajad Saka Mõisa juures eriti hindavad?

Meil on väga eriliselt lummav asukoht – kõrgel pankranniku serval. Oled maailmast ära lõigatud, kuskil täiesti uues maailmas. Meie juures on vaikne ja hubane.

Erineme tavahotellidest oma eksklusiivse teenusevaliku ja eraldatud asukoha tõttu. Broneerime hoolikalt kõiki teenuseid ette ja saame teile tagada VÄGA privaatse puhkuse.

Üllata kallimat väga erilises kohas.

Päriselt ka, just Saka Mõisas alguse saanud armastuslood on jäänud aastateks kestma. Küsitlesime pea 200 inimest ja üks suur põhjus, miks paljudest on saanud meie pikaaegsed püsikliendid, on siit alguse saanud armastus. Me ise usume, et meie on päikeseloojangud, tähistaevas ja kuuvalgus ongi lihtsalt maagilisemad, kui mujal, sest muudmoodi me seda armastusemaagiat selgitada ei oska.

66 meetri kõrgusel merepinnast asuv Meretorni terrass on meie külastajate lemmikpaik armastuse avaldamiseks.

Vaata pakette ja eripakkumisi!

Võta meiega ühendust:

Liitu uudiskirjaga