• apartement Klint(1)

    Klint apartement

    Toas on kaasaegne sisustus, mugav kaheinimesevoodi, lahtikäiv diivan, personaalne köök kogu vajaliku varustusega.

Apartement

Skandinaavia stiilis kahekohaline apartement Klint II korrusel, kus kõik vajalik on olemas. Toas on kaasaegne sisustus, mugav kaheinimesevoodi, lahtikäiv diivan, personaalne köök kogu vajaliku varustusega.

Mõisakompleks täis võimalusi

Saka mõisa väärikas, 160 aasta vanuses Härrastemajas on nii ballisaal, restoran kui ka 12 luksuslikku hotellituba. Ballisaal mahutab laudade ümber vähemalt 60 pulmalist ning on hea pidutsemiskoht. Härrastemaja salong sobib aga kenasti näiteks abielu sõlmimiseks. Suvisel perioodil võib ära kasutada ka kauni mõisapargi võimalusi.

Kogu mõisakompleksi peale majutub ära kuni 100 külalist. Külastajate käsutuses on nii luksuslikku majutust pakkuv 12 toaga Härrastemaja kui 29 toaga Hotellimaja ja eriline Meretorn.

Hotelli juurde kuulub ka privaatne, õdus spaa saunade ja väikese basseini ning lõõgastavate kehahoolitsustega.

Meretorn ise on juba omaette vaatamisväärsus

Meretorn asub panga ääres umbes 200 m kaugusel hotellimajast. Tegemist on endise prožektoritorniga, mis kuulus vanasti piirivalvele. Praeguseks on piirivalvetorn ümber ehitatud kaasaegseks kõigi mugavustega seminari- ja majutushooneks. 

Majutuse hind sisaldab

Hinnas on hommikusöök ning sauna- ja basseiniala külastus 1,5 tunni vältel (ettebroneerimisel).

Info ja broneerimine:

NB! Administratsioon jätab endale õiguse hindu etteteatamata muuta. Tasutud teenuste eest, mis on jäänud kasutamata Saka mõisast mitteolenevatel põhjustel, raha tagasi ei maksta.

Liitu uudiskirjaga