Kehahoolitsused

Bulgarian Rose  kehahoolitsus  (90min) 55€

Hoolitsus pinguldab, toniseerib ja niisutab nahka, muutes selle mõnusalt siidiseks. Hoolitsusel on ka nahka noorendav efekt, tõstab tuju ja vähendab emotsionaalseid pingeid. Tõeliselt lõõgastav ja mõnus hoolitsus.

Bulgarian Rose avaldab soodsat mõju naha üldisele seisukorrale, suurendab selle elastsust, kõrvaldab koorumist, on pehmendava toimega.

VASTUNÄIDUSTUSED: allergia, nahahaigused ja -kahjustused, nakkus- ning seenhaigused, kasvajad, vere- ja lümfisüsteemi häired, mädaprotsessid, rasedus.

Kehahoolitsus veinimaskiga (90min) 55€

Lõõgastav kehahoolitsus, mis sobib ideaalselt stressi maandamiseks ja keha heaolutunde loomiseks.

Hoolitsuse alguses kooritakse keha aromaatsete sooladega. Veinikoorimine ergutab nahka, sügavniisutab ning aeglustab vananemisprotsesse. Seejärel pestakse sool duši all maha.

Edasi kantakse kehale punase veini mask, mis vormib ja lõõgastab keha ning silendab nahatekstuuri. Hoolitsuse lõpetab kerge massaaž niisutava, toniseeriva ning siluva punase veini kehakreemiga.

Protseduuri tulemusel on keha ja vaim lõdvestunud ning nahk muutub siidiseks ja pehmeks.

MITTE KASUTADA ENNE SOLAARIUMIT JA PÄEVITAMIST!
VASTUNÄIDUSTUSED: naha- ja seenhaigused, allergia hoolitsuses kasutatavate komponentide vastu, kasvajad, rasedus.

Šokolaadine kehahoolitsus (60min) 40€

Lõõgastav kehahoolitsus, mis sobib ideaalselt stressi maandamiseks ja keha heaolutunde loomiseks.

Hoolitsuse alguses kooritakse keha aromaatsete sooladega. Šokolaadikoorimine kakao baasil on rikas naatriumi, raua ja kaltsiumi mikroelementide poolest. Need pärsivad stressi ning tugevdavad immuunsüsteemi. Seejärel pestakse sool duši all maha.

Edasi kantakse kehale šokolaadimask, mis parandab keha siluetti, stimuleerib endorfiinide tootmist, niisutab ja toniseerib. Hoolitsuse lõpetab kerge massaaž niisutava, toniseeriva ning siluva šokolaadi kehakreemiga.

Protseduuri tulemusel on keha ja vaim lõdvestunud ning nahk muutub siidiseks ja pehmeks.

MITTE KASUTADA ENNE SOLAARIUMIT JA PÄEVITAMIST!
VASTUNÄIDUSTUSED: naha- ja seenhaigused, allergia hoolitsuses sisalduvate komponentide vastu, kasvajad, rasedus.

Kehahoolitsus klorofülliekstraktiga (60min) 40€

Klorofüll on ainulaadne roheline pigment, mida leidub ainult rohelistes taimedes. Taimed kasutavad seda päikesevalguse energia hõivamiseks ja fotosünteesi läbiviimiseks.

Protseduur algab kehakoorimisega, misjärel kantakse kehale aromaatne ja toitev klorofüllimask. Klorofüllil on ergutav toime kogu kehale. Hoolitsuse lõpetab kerge massaaž kehakreemi või -õliga, mis niisutab, toniseerib ja silub nahka.

Klorofüll on rikas A-, C-, E- ja K-vitamiinide poolest, omab antioksüdantide toimet, kaitseb, elustab ja aktiveerib naharakke, stimuleerib valkude, sealhulgas kollageeni ning elastiini biosünteesi, suurendab naha elastsust ja parandab selle välimust.

VASTUNÄIDUSTUSED: naha- ja seenhaigused, kasvajad, rasedus.

Saka Mõisa spaa on avatud:

Info ja broneerimine:

Liitu uudiskirjaga