Näohoolitsused

Lõõgastav SPA näohooldus (60min) 45 €

Hooldus sisaldab näonaha koorivat hoolitsust, niisutavat maski, näomassaaži. Hoolduse tulemusena saab näonahk sügavalt niisutatud, kaovad peened kortsud. Nahk muutub elastsemaks ja säravamaks.

VASTUNÄIDUSED: naha- ja nakkushaigused, ägedad põletikulised protsessid.

Rituaalmassaaž Lõõgastav SPA Flash Beauty näohooldus (60min) 50 €

Maagilised iluminutid hellitavad ja kosutavad teie nahka. Efektihoolitsus sobib igas vanuses ja igat tüüpi nahale – ka väga tundliku ja õhukese ning kapillaarilaienditega naha puhul. Eriti näidustatud kui nahk on kuiv, ebatasase tekstuuri ja kahvatu jumega.

Suurendab ja säilitab naha niiskusesisaldust, soodustab rakkude hapnikuga varustamist ja aitab parandada naha tervist. Uuenduslikud niisutavad koostisosad, polariseeritud vesi ja madal- ja kõrgmolekulaarne hüaluroonhape, tagavad kiire rakkude hüdratatsiooni, samas kui suhkrupeedist eraldatud betaiin, aitab hõlbustada vee ülekandmist sisemistest rakkudest naha ülemistesse kihtidesse, et tagada naha funktsioon maksimaalse potentsiaaliga.

Aitab samuti nahka ette valmistada sügistalviseks perioodiks, intensiivistab ja kiirendab igapäevaselt kasutavate ilutoodete toimet.

Vastunäidustused: nahapõletikud, sh ägedad dermatoosid, herpese aktiivne staadium, nakkushaigused, pahaloomulised kasvajad.

Saka Mõisa spaa on avatud:

Info ja broneerimine:

Liitu uudiskirjaga