Klassikalised massaažid

Pearl-relax-massaaž (45min) 40€

Kadaka ja lavendli eeterlike õlidega massaaž lõdvestab lihaseid, värskendab ning toniseerib keha füüsilise väsimuse korral. Sobib suurepäraselt pärast sporti või rasket tööd. Massaažil on tugev antiseptiline toime. NB! Massaaž ei sobi alla 12-aastastele lastele.

VASTUNÄIDUSTUSED: epilepsia, hüpertoonia, rasedus ja imetamine.

Üldmassaaž (45min) 40€

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, kus massöör mõjutab oma käte abil inimese organismi. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimsete kui ka füüsilise ülepingete korral ning see avaldab nahas leiduvate närviretseptorite kaudu positiivset toimet ka kesknärvisüsteemile.

VASTUNÄIDUSTUSED: südamehaigused, neeru- või kopsuhaigused, põletikulised protsessid, nakkushaigused, veenilaiendid.

Lõõgastav üldine massaaž(45min) 35€

Kui vajate sisemist soojust, mida eelistate? Kohe saabub vürtsikas hõõgvein, kuum tee astelpaju ja pipraga, aromaatne ingveri-meejook, kohv kaneeli ja vaniljega.

Talve kõige soojendavam koostisosa on see vürts! Ja kui vürtse täiendada tsitruse- ja männiaroomidega, saame tõelise puhkuse, positiivsete emotsioonide plahvatuse, rõõmsameelsuse ja hea tuju ka kõige pilvisematel päevadel.

 Lõõgastav massaaž võimaldab puhata argipäeva saginast, maandab stressi ja taastab emotsionaalse tausta

Toimides samaaegselt nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil, toob massaaž lõdvestavalt ja taastab jõudu.

Uskuge mind, eeterliku õlide aroomid on parim viis hooajalise stressi eemale peletamiseks ning elama ja looma asumiseks.

VASTUNÄIDUSTUSED: allergia, kasvajad, kilpnäärmehaigused, põletikulised protsessid, luumurrud, nahakahjustused ja -haigused, südamehaigused, vere- ning lümfiringe ägedad häired, rasedus; samuti on massaaž vastunäidustatud pärast operatsiooni

Saka Mõisa spaa on avatud:

Info ja broneerimine:

Liitu uudiskirjaga