• saka-amanda-pais-980

    Amanda

    Amanda on pisike katuseaknaga kamber, mis paikneb Mõisamaja kolmandal korrusel. Toas on vann, ajaloolist hõngu lisab toale nähtaval olev toolvärk.

Paikneb teistest tubadest eraldi

Amanda toale lisab väärtust asjaolu, et ta paikneb teistest tubadest eraldi. Sarnaste tubade Amanda ja Hermine käsutuses on kogu härrastemaja kolmas korrus, mis on sisustatud antiikmööbli ja Chesterfieldi tüüpi massiivsete nööpidega volditud ja ehtsa nahkkattega tugitoolide ja diivaniga. Kolmandalt korruselt pääseb ka valgustorni ehitatud klaasrõdule, mille akendest avaneb suurepärane vaade kogu mõisakompleksile.

Härrastemaja võimalused

See villalaadne hoone erineb oluliselt enamikust Eesti mõisatest ning võis oma  valgustorniga olla eeskujuks 30 aastat hiljem naabrusesse ehitatud ja enne Teist Maailmasõda Eesti Riigivanema suveresidentsina kasutatud Oru lossile, mis tänaseks on säilinud vaid piltidel.

Itaalia renessansiarhitektuuri meenutavas härrastemajas on külaliste kasutuses 1 ajastutruu sisustusega sviit, 3 junior sviiti ja 8 üksteisest erinevat mõisastiilis sisustatud tuba.

Kõik vajalik olemas!

Härrastemajas asuvad ka mõisakompleksi a’la carte restoran ja mitmeid nõupidamisteruumid. Ballisaal koos lisaruumidega on väga sobilik registreerimaks abielu ja pidamaks uhket pulmapidu.

Igas toas TV ja telefon, voodi ees vaibad, vannitoas föön, sussid ja hommikumantlid.

Mõisas levib WiFi.

Hintaan sisältyy

Majoituksen hintaan sisältyy runsas buffetaamiainen, 1,5 tuntia sauna- ja allasosastolla, aamu-uinti altaalla klo 7–10 sekä 9 % ALV.

Tiedustelut ja varaukset:

HUOM! Hintoja voidaan muuttaa ilman erillistä ilmoitusta. Palautusta ei anneta maksullisista palveluista, jotka ovat jääneet käyttämättä Sakan kartanosta riippumattomista syistä.

Härrastemaja toad

Liitu uudiskirjaga