• saka-mousaharra-paisepilt-980

    Mõisahärra junior sviit

    Mõisahärra junior sviit on hõbedastes toonides kardinate ja tekstiilidega kujundatud stiilne luksusliku vannitoaga kahe suure aknaga hotellituba, kust avaneb suurepärane vaade mõisaesisele väljakule ja mõisa peaväravale.

Otsepääse kaminasaali

Mõisahärra junior sviidist  pääseb otseukse kaudu  suurde  antiikse söögilaua ja baarikapiga kaminasaali, mida ehib Leedu meistrite valmistatud roheline kamin.

Leitud jälgi vanadest seinamaalingutest

Kaminasaal on ainuke ruum, kust uuringute käigus leiti  jälgi vanadest seinamaalingutest, mida on praeguses interjööris püütud jäljendada. 

Antiiksete baromeetrite ja tuntud Eesti kunstnike maalidega ehitud söögisaali saab kasutada kas liidetuna Riigivanema või Mõisahärra sviitidega, mõlemaga neist või eraldiseisva söögisaalina, kus saab korraldada väiksemaid pidusööke või vabamas õhkkonnas nõupidamisi.

Kõik vajalik olemas!

Härrastemajas asuvad ka mõisakompleksi a’la carte restoran ja mitmeid nõupidamisteruumid. Ballisaal koos lisaruumidega on väga sobilik registreerimaks abielu ja pidamaks uhket pulmapidu.

Igas toas TV ja telefon, voodi ees vaibad, vannitoas föön, sussid ja hommikumantlid.

Mõisas levib WiFi.

Majutuse hind sisaldab

Majutuse hind sisaldab rikkalikku buffet-hommikusööki, sauna- ja basseiniala külastust 1,5 h, hommikubasseini kella 07.00-10.00 ning 9% käibemaksu.

Info ja broneerimine:

NB! Administratsioon jätab endale õiguse hindu etteteatamata muuta. Tasutud teenuste eest, mis on jäänud kasutamata Saka mõisast mitteolenevatel põhjustel, raha tagasi ei maksta.

Härrastemaja toad

Liitu uudiskirjaga