• saka-moisapreili-pais

    Mõisapreili juniorsviit

    Mõisapreili tuba on hea väljavaatega valgusküllane nurgaruum, mis on sisustatud heledates toonides mööbli ja tekstiilidega.

Pruutpaaride lemmik

Nüüd mõisapreili  nime kandev ruum oli ka  nõukogudeaja viimase kordoniülema eelistus.

Siin kabinetis kunagise Sackhofi parunihärra tammise kirjutuslaua taga võttis ta 80-ndate aastate lõpus vastu Saka mõisa külastanud viimaste mõisnike Löwis of Menaride esindajat.

Tähelepanuväärne ajalugu

Nii said teed juues selles toas mõlemale tuttava antiikse kirjutuslaua taga kokku kaks meest – Wehrmachti  ohvitser ja valgevenelasest kordoniülem.

Kahjuks läks see tähelepanuväärne kirjutislaud pärast Nõukogude Armee Sakalt lahkumist kuid enne uue omaniku ilmumist kaduma.

Kõik vajalik olemas!

Härrastemajas asuvad ka mõisakompleksi a’la carte restoran ja mitmeid nõupidamisteruumid. Ballisaal koos lisaruumidega on väga sobilik registreerimaks abielu ja pidamaks uhket pulmapidu.

Igas toas TV ja telefon, voodi ees vaibad, vannitoas föön, sussid ja hommikumantlid.

Mõisas levib WiFi.

Hintaan sisältyy

Majoituksen hintaan sisältyy runsas buffetaamiainen, 1,5 tuntia sauna- ja allasosastolla, aamu-uinti altaalla klo 7–10 sekä 9 % ALV.

Tiedustelut ja varaukset:

HUOM! Hintoja voidaan muuttaa ilman erillistä ilmoitusta. Palautusta ei anneta maksullisista palveluista, jotka ovat jääneet käyttämättä Sakan kartanosta riippumattomista syistä.

Härrastemaja toad

Liitu uudiskirjaga