Aroomimassaažid

Aroomiüldmassaaž (45min) 35€

Aroomimassaaž parandab vaimset ja füüsilist tervist looduslike eeterlike õlide abil. Hoolitsus maandab lihaspingeid, niisutab nahka ja tugevdab immuunsüsteemi. Aroomimassaaž mõjub positiivselt, annab energiat ja tekitab heaolutunde. Taastab liigeste liikuvust ja parandab kehahoiakut.

VASTUNÄIDUSTUSED: allergia, kasvajad, kilpnäärmehaigused, põletikulised protsessid, luumurrud, nahakahjustused ja -haigused, südamehaigused, vere- ning lümfiringe ägedad häired, rasedus; samuti on massaaž vastunäidustatud pärast operatsiooni.

Soojendav seljamassaaž punase pipra ekstraktiga (20min) 25€

Punases pipras sisalduval kapsaitsiinil on valuvaigistav ja antibakteriaalne toime.

Intensiivsete, kuid samal ajal rahustavate mõõduka survega käteliigutustega tehtav massaaž eemaldab kõik selja lihaspinged.

VASTUNÄIDUSTUSED: nahahaigused masseeritavas piirkonnas, ekseem, rasedus.

Piparmündiõliga jalamassaaž (20min) 25€

Värskendav ja rahustav massaaž, mis stimuleerib lümfisõlmi ning parandab vereringet. Massaaž on eriti kasulik neile, kel on veepeetus, nn rasked jalad või esineb paistetusi.

VASTUNÄIDUSTUSED: rasedus, veenilaiendid, nahahaigused, nakkus- ja seenhaigused.

Lõõgastav šokolaadimassaaž (30min) 30€

Kui teil on tõepoolest vaja aeg maha võtta, siis see aeglase reeglipärase rütmiga massaaž on ideaalne valik, mis hellitab ja lõõgastab keha.

Massaažil kasutatav kakao on rikas bioaktiivsete komponentide, B- ja PP-vitamiini ning A-provitamiini poolest.

VASTUNÄIDUSTUSED: rasedus, nakkus- ja seenhaigused, palavik, allergia, veenilaiendid, rasked kopsu- ja südamehaigused.

Hoolitsus jalgadele (30min) 30€

Mähisega jalamassaaž värskendab ja rahustab väsinud jalgu. See hooldus sisaldab koorimist, mähkimist ja õrna massaaži kuni põlvedeni, on ideaalne väsinud jalgadele. Tulemuseks on vähem nähtavad kapillaarid ja silmnähtavalt siledam nahk.

Võta hetk aega tervendava energia voolu taastamiseks, naudi lõõgastavat jalamassaaži ning unustad igapäevaelu pinged, taasühendad iseendaga ja tunned end taas mugavalt oma kehas.

VASTUNÄIDUSTUSED: rasedus, pahaloomulised kasvajad, veenilaiendid, nahahaigused, verejooks, krambid, nakkus- ja seenhaigused.

Saka Mõisa spaa on avatud:

Info ja broneerimine:

Liitu uudiskirjaga